Ubiór za sto lat

Z jednej strony istnieje chęć powrotu do szyku utożsamianego ze stuleciami mody, z drugiej trwają wieczne próby przełamania konwenansów. Wystarczy dodać technologię, która bezwzględnie dominuje każdy możliwy aspekt codzienności, i już można zbudować rozsądną wizję.

Istnieje też w społeczeństwie dość wyraźna tendencja, by z każdym wychyleniem sinusoidy przesuwać granice skrajności ciut dalej. To dotyczy mody i każdej innej sfery funkcjonowania cywilizacji. Radykalizm trendów jest więc ostatnim elementem równania.

W rezultacie możemy domniemywać, że w przyszłości, pod warunkiem, że pęd na torze sinusoidy nas nie wykolei, będą istnieć skrajnie różne trendy mody, od święcących choinek nafaszerowanych technologią, po najprostsze możliwe kroje w doskonałej czerni. Zależenie od miejsca i przynależności społecznej będą się one zderzały w codzienności, która nas mogłaby dziś szokować.

W Aimeiz taką właśnie wizję mody przedstawiam.


Piotr Bronikowski autor

Piotr Bronikowski, autor

Na co dzień zajmuję się marketingiem, w wolnych chwilach piszę, rozmyślam, czasami zadam trudne pytanie. By znaleźć na nie odpowiedź, wsiadam na rower. Lubię góry, muzykę, rozmowy i to, co nieznane.

Emailp.s.bronikowski@gmail.com
Piotr Bronikowski na LinkedInProfil na LinkedIn
CV Piotr Bronikowskiwww.piotrbronikowski.pl